Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees

  • 151 μ²

Το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees Παρίσι βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία, και παρέχει εύκολη πρόσβαση στο Μουσείο Nissim de Camondo που είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Η πρόσβαση σε παγοδρόμιο βοηθά τους επισκέπτες στη διατήρηση της φυσικής κατάστασης τους.

Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη με πλυντήριο πιάτων για αυτοεξυπηρέτηση.

Το διαμέρισμα απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από τον Πύργο του Άιφελ. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Παλέ ντε Τόκιο που βρίσκεται σε απόσταση 1,1 χλμ. Ο σταθμός του μετρό Ternes και ο σιδηροδρομικός σταθμός Σαρλ ντε Γκωλ - Ετουάλ απέχουν 200 και 500 μέτρα αντίστοιχα από το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees Παρίσι
Merveil Signature Suite Hoche - Eiffel Tower View
Τιμή μόνο για κινητά

Merveil Signature Suite Hoche - Eiffel Tower View

9.0
Άριστο 20 σχόλια
91 μ από το κατάλυμα
USD 4451 USD 4006
ανά νύχτα
La Cle Des Champs Elysees
Τιμή μόνο για κινητά

La Cle Des Champs Elysees

287 μ από το κατάλυμα
USD 367 USD 330
ανά νύχτα
Top Appartement Avenue Ternes Paris
Τιμή μόνο για κινητά

Top Appartement Avenue Ternes Paris

8.2
Πολύ καλό 28 σχόλια
344 μ από το κατάλυμα
USD 359 USD 323
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Paris-Saint-Lazare
    1,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας7510810619682
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees;
      Το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees βρίσκεται κοντά σε Καθεδρικός του Αλεξάντερ Νέφσκι.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees περιλαμβάνουν Παλέ ντε Τόκιο, Μουσείο Νισίμ-ντε-Καμοντό καθώς και πύργος του Αΐφελ.
    • ❓
      Στο το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees περιλαμβάνουν La Cuisine και La Maree και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees;
      Ναι, το Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Paris-Saint-Lazare
    1,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Sumptuous Apartment - 4Ch 8P - Champs Elysaees Παρίσι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο